AUGUST 2019
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
« Juuli September »


EKF liikmed

Karateklubi IVL
Reg. 80079470
Priit Seli
Laulu 3a-14 10918 Tallinn
ivl@ivl.ee
http://www.ivl.ee/
Tel 5660 7700

Karateklubi Falco
Reg. 80068555
Lauri Mengel 
Filosoofi 15, 50108 Tartu
info@karateklubi.ee   http://www.karateklubi.ee/
Tel 516 6253 

   
Karate-do klubi Nüke
Reg. 80060826
Herik Tölpt 
Asunduse 7-37, 11413 Tallinn
info@karatekool.ee
http://www.karatekool.ee/
Tel 515 6213
Spordiklubi Budo
Reg. 80007694
Aleksandr Zõkov
Mere pst 4B, 10111 Tallinn
budo@budo.ee
http://www.budo.ee/
Tel 502 6205, 661 2669
   

Võitluskunstide klubi Budokan
Reg. 80056078
Kajar Help   
Laki 26, 12915 Tallinn
kajar@wadokai.ee
http://www.budokan.ee/  
Tel 507 9497 
                                     

Spordiklubi Taifu
Reg. 80040717
Igor Gerastsenko
Kolde pst.98-90 Tallinn
taifu@inbox.ru
http://www.taifu.ee/
Tel 5648 9780 

   

Karateklubi Osanago
Reg. 80318549 
Rando Sirak, Anna Sirak 
Pallasti tn.16-27 Tallinn 11416 
rando@ekf.ee
http://osanago.eu/
Tel 5667 7225

Spordiklubi Sintai-S
Reg. 80085766
Anton Brussin
Kase 68d-198, 12012 Tallinn
info@sintai-s.ee
http://www.sintai-s.ee/
   
Spordiklubi BudoArt
80117963
Georgi Nikolajev
Mõisavahe 45-61, 51009 Tartu
geonik@hot.ee
http://www.budoart.ee/
Tel 520 6408

Karateklubi Corpore
Reg. 80065781
Heino Nõel
Mai tn.1-42, Pärnu    
heino.noel@gmail.com
http://corporekarate.eu                Tel 5335 9536

   
Jyoshinmon Shorinryu
Karatedo Eesti Liit
Reg. 80133287
Aleksandr Lanberg - President
Andres Kiviselg - Peasekretär 
Koorti 30-13, 13612 Tallinn
karatedo@hot.ee
http://www.karatedo.ee
Tel 5661 1573; 644 1976

MTÜ Spordiklubi Iman 
Reg.80247192                              Vadim Gri                     Linnamäe tee 35-5 Tallinn   
vadimgri@hotmail.com
www.iman.ee                                Tel. 521 1144

 

    
 LILIUM OÜ (Karatekool Nintai)         
Registrikood: 11352386
Krisli Lilium
Siili tn.25-34 Tallinn
nintai
@lilium.ee, lilium@lilium.ee www.lilium.ee
Tel: 5388 6514, 529 2770
Spordiklubi Seibun
Reg. Nr. 800003550 
Aleksei Korikov 
Ridaküla tn. 22-10 Kohtla- Järve        Ida-Virumaa              
skseibun@yandex.ru      www.seibun.ee                          
Tel 524 6392
 

MTÜ Noorte Spordiselts Oyama 
Reg. Nr. 80289345 
Valeriy Savitskiy 
Ahtme mnt 55-20, Kohtla-Järve 31023 Ida-Virumaa 
oyama.estonia@gmail.com  http://www.oymakarate.eu                    
Tel 5836 1757 

Spordiklubi Edu-Do
Reg. nr. 80182104
Konstantin Iljenko, Narva mnt. 38-4, Tallinn 10152
edu_do@hotmail.com
http://www.edu-do.ee
Tel 525 8372

 

 

Spordiliit „International Federation
of Karate Kyokushinkai Estonia"

Reg. Nr. 80145250 
Juri Motin 
Estonia pst. 2-23, Kohtla-Järve 31023
ifkkest@gmail.com http://www.taisei.ee
Tel 53003 3677

Palermo Spordiklubi
Reg. Nr. 80063470
Kert Karus
L.Koidula 7-17, Rakvere 44308
palermo@palermo.ee
Tel 503 4463
   

Spordiklubi Impact
Reg. Nr. 80107858 
Margus Lillinurm 
Männiku tee 113-3, Tallinn 11215
impact@shukokai.ee         http:impact.ee

Tel 512 9565   

Spordiklubi Ichigeki  Reg.Nr.80355773                  Marika Korikova                             Illuka vald, Illuka küla, 
  Ida-Virumaa                   marikakor777@gmail.com    Tel 518 1272   

   
MTÜ Riveta klubi
Reg. Nr. 80089273 
Hellar Bergmann 
Kolde pst.67/2-30 Tallinn 10312
riveta@riveta.ee
http://www.riveta.ee/
Tel 5342 6338  
 

                                               

 

 

 


Eesti Karate Föderatsioon (registrikood 80066792), Tondi 84, 11316 Tallinn, tel 6398 776, e-mail info@ekf.ee; arveldusarve nr EE862200221002161991, Swedbank