AUGUST 2019
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
« Juuli September »


Atesteeritud kumite kohtunikud (seisuga 29.01.2019):

Nr Nimi Klubi Kategooria Kehtivus
1. Igor Geraštšenko Taifu EurKF Ref A
WKF Ref A
29.10.2020
29.10.2020
2. Yury Lakhtikov Budo EurKF Ref A
WKF Ref A
01.02.2021
29.10.2020
3. Dmitri Lahtikov EKF EurKF Ref A 01.02.2021
4. Konstantin Iljenko Edu-Do

WKF Judge B EurKF Ref B 

01.02.2022
5. Tiina Pajuste Nüke

WKF Judge B EurKF Judge A 

01.02.2021
6. Andrei Majakov Iman EurKF Judge B kevad 2022
7. Vadim Iuriev Taifu Nordic kevad 2021
8. Viktor Somov Budo Nordic kevad 2021
9. Maksim Iljenko Edu-do Nordic kevad 2020
10. Sergei Vladõstsenko  Iman Nordic      kevad 2020
11. Viktor Teplõhh Budo Nordic kevad 2020
12. Vladimir Domoškevitš Edu-do Nordic kevad 2020
13. Vladimir Somov Budo Nordic kevad 2020
14. Dmitri Teplõhh Budo Nordic kevad 2016
15. Igor Lirisman Budo A uus eksam
16. Andrei Trufanov JS Karate-Do A uus eksam
17. Maksim Lapteiko JS Karate-Do A uus eksam
18. Pavel Gusev JS Karate-Do A uus eksam
19. Dmitri Smirnov Edu-Do B uus eksam
20. Juri Tidikas  BudoArt B uus eksam
21. Margit Kaur  Corpore B uus eksam
22. Sergei Berezin Budo C uus eksam
23. Vladislav Kirillov  Edu-Do   C uus eksam


Atesteeritud kata kohtunikud (seisuga 28.01.2019): 

Nr Nimi Klubi Kategooria Kehtivus
1 Tiina Pajuste  Nüke WKF Judge B 2.01.2021
2 Vadim Iurjev Taifu Eur Judge B veebruar 2021 
3 Andrei Majakov Iman Nordic kevad 2020
4 Maksim Iljenko Edu-Do Nordic kevad 2020
5 Sergei Vladõtchenko Iman Nordic kevad 2020
6 Viktor Somov Budo  Nordic kevad 2020
7 Viktor Teplõhh  Budo Nordic  kevad 2020 
8 Vladimir Domashkevich  Edu-Do Nordic kevad 2020
9 Vladimir Somov Budo  Nordic  kevad 2020 
10 Konstantin Iljenko Edu-Do Nordic veebruar 2020 
11 Dmitri Tepõhh Budo Nordic kevad 2016 

 

Atesteeritud sekretärid (seisuga 27.01.2019):

  Klubi KAT KAT kehtib
Riho Küüts Corpore A 2020, II pa
Aleksandra Sokk Budo A 2020, I pa
Andrey Mironchuk Taifu A 2020, I pa
Anete Mets IVL A 2020, I pa
Anna Sirak EKF A 2020, I pa
Izabel Ioshpa Iman A 2020, I pa
Kristina Hlõstova Edu-Do A 2020, I pa
Ksenija Vladõtšenko Iman A 2020, I pa
Mati Kooskora EKF A 2020, I pa
Rando Sirak EKF A 2020, I pa
Siim Oliver Sillat IVL A 2020, I pa
Veiko Mäekivi IVL A 2020, I pa
Yuliya Basikhina Taifu A 2020, I pa
Anna Sokk Budo A 2019, I pa
Mariann Männistu Falco A 2019, I pa
Helena Tarum IVL A 2018, I pa
Reet Arusoo EKF A 2018, I pa
Anita Juckum Corpore B 2020, II pa
Mirjam Sirak EKF B 2020, II pa
Sofja Leesment EKF B 2020, II pa
Marilin Pajumägi Edu-Do B 2019, I pa
Margit Kaur Corpore B 2018, I pa
Carolyna Zaplatina IVL C 2020, I pa
Eva Viilol IVL C 2020, I pa
Kristin Antoi IVL C 2020, I pa
Veiko Sumre IVL C 2020, I pa

Anne Oja

EKF

C

2020, I pa

 

 

 


Eesti Karate Föderatsioon (registrikood 80066792), Tondi 84, 11316 Tallinn, tel 6398 776, e-mail info@ekf.ee; arveldusarve nr EE862200221002161991, Swedbank